Půjčky bez dokazování příjmuPůjčky bez dokazování příjmu neboli možnost půjčit si peníze, bez toho, že byste museli prokazovat svoje příjmy, můžete získat jak od banky, tak i od některé nebankovní společnosti. Půjčky bez prokazování příjmu poskytuje celá řada firem, a tak si, když potřebujete půjčit peníze, můžete vybrat hned z několika různých nabídek. Patří mezi ně i rychlá SMS půjčka.

Bez prokazování příjmů a bez potvrzení

Pokud budete žádat o poskytnutí půjčky od banky, u menších částek se to i tady objede bez potvrzení o příjmech. Většinou stačí, abyste u dané banky měli vedený běžný bankovní účet alespoň tři měsíce a nechávali si tam posílat výplatu a už po vás nebudou chtít další dokazování příjmu.

Pokud jste ale novým klientem banky, nebo pokud si chcete požádat o půjčku nebo třeba kreditní kartu bez toho, abyste u ní měli svůj bankovní účet, tak se to bez dokazování příjmu neobejde. V takovém případě banka požaduje potvrzení od vašeho zaměstnavatele, nebo alespoň doložení vašich výplatních pásek.

Půjčky úplně bez dokazování příjmu

Pokud nechcete při žádosti o poskytnutí půjčky vůbec dokazovat svoje příjmy, pak i tak máte šanci na získání finančních prostředků. Celá řada (především nebankovních firem) nabízí půjčky bez dokazování příjmů. V takovém případě jsou ale nabízeny převážně menší částky. Bez jakéhokoliv dokazování příjmu je možné běžně získat půjčky do 20 – 30 tisíc korun. Nad tuto hranici se už bez doložení příjmů nebo bez jiné formy ručení neobejdete. I když ani to nemusí platit úplně vždy.

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka pro podnikatele. Také by vás mohla zajímat Peníze na účet.

Velké půjčky bez příjmů

Existuje i několik dalším možností jak si půjčit peníze bez dokazování příjmu – půjčka 10000. Pokud můžete svoji půjčku zaručit nějakou jinou formou – může se jednat o zástavu nemovitosti, nebo jiné cenné věci. Nebo pokud se za vás při žádosti o úvěr zaručí někdo jiný (ručitel nebo spolužadatel), pak je možné získat i bez dokazování příjmů i podstatně vyšší sumy peněz.

U půjček, při kterých ručíte například formou zástavy nemovitosti, po vás nikdo nebude chtít dokládat vaše příjmy. Jediným omezením pro to, kolik vám půjčí peněz, bude cena nemovitosti. U půjček zaručených nemovitostí je zpravidla maximální výše půjčky 50 – 60% z odhadní ceny dané nemilosti

Půjčky bez příjmů

Půjčky ihned na ruku a bez příjmů jsou něco trochu jiného než půjčky bez prokazování příjmů. Pokud si chcete vypůjčit peníze a nechcete dokládat svoje příjmy, tak máte mnoho možností kam se obrátit. Pokud si ale potřebujete vypůjčit peníze a jste momentálně bez práce, studenti nebo prostě z nějakého důvodu nemáte žádné příjmy, které byste v žádosti mohli prokázat, tak je vaše situace poměrně komplikovaná.