Money Coins Euro Cent Currency

Acema Credit – půjčky BEZ problémů

Půjdete-li si půjčit peníze do banky, čeká vás maratón zařizování a prokazování. Pro mnohé jsou bankovní půjčky vzhledem k nedostatečným příjmům či záznamu v registrech dlužníků zcela nedostupnými produkty. Na trhu naštěstí funguje řada nebankovních společností, jejichž podmínky nejsou tak tvrdé a půjčku zde lze vyřídit v mnohem kratší době, bez dokládání příjmů či bezdlužnosti. Jak však vybrat tu pravou a nepadnout do spárů podvodníkům, kteří vás dostanou do dluhové spirály?

Prověřená společnost

Jednou z těch skutečně férových a prověřených je společnost Acema Credit. Funguje na trhu již řadu let, nabízí výhodné úroky a jednoduché obchodní podmínky. Půjčky jsou ručeny zástavním právem k nemovitosti a pohybují se od 100 000 korun výše. Zdarma Acema Credit nabízí profesionální poradenství a kalkulaci, veškeré administrativní úkony jsou sníženy na minimum a nikdy neplatíte předem žádné poplatky.

Půjčka na cokoliv

Tato půjčka se poskytuje ve výši 100 000 až 5 000 000 Kč, bez prověření registru dlužníků a bez potvrzení o příjmu, předběžně vám může být schválena již do několika minut od podání online žádosti a splácet ji lze až 20 let. Po celou dobu splácení máte možnost úhrady mimořádné splátky zdarma.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez osobní návštěvy pobočky aneb, jaké jsou dnes možnosti jejich sjednání?

Půjčka na rekonstrukci

Chcete koupit dům či byt? Stavět? Rekonstruovat? Acema vám půjčí až 5 000 000 korun, abyste se do toho mohli pustit. Opět bez registru i dokládání příjmů a bez poplatků. Ve vybraných lokalitách poskytuje i ocenění nemovitosti zdarma. Finanční zálohu obdržíte v hotovosti ihned po podpisu smlouvy.