Dollar Money Purse Finance

Bankovní půjčka bez doložení příjmů

Nestává se to tak často, aby banka nabízela půjčku bez nutnosti doložit výši příjmů. Ovšem jedna taková zde přece jen existuje, a to konkrétně Česká spořitelna a její produkt Půjčka. Právě u žádosti o tento úvěr nebudete muset vůbec nic dokládat ani dokazovat. A co byste o tomto úvěru měli ještě vědět?

Půjčit si od dvaceti až po šest set tisíc korun

Česká spořitelna v rámci svého finančního produktu „Půjčka“ nabízí svým klientům možnost sjednat si úvěr ve výši od dvaceti až po šest set tisíc korun. Pro mnohé se tedy jedná jak o možnost konečně splatit všechny své dluhy, tak si i koupit vysněný byt nebo auto. Nikdo navíc nemusí vůbec nic dokládat ani dokazovat, což bývá nejčastějším kamenem úrazu.

Jak dlouho budete splácet?

Oproti nebankovním půjčkám, které bývají poskytovány klidně na stejnou částku, avšak nejčastěji na poloviční dobu, můžete tuto půjčku splácet až sedm let. Nemusíte se tedy s ničím honit a výši splátek si tak sami určit. Naprosto nejnižší jsou pak samozřejmě při nejdelší době splácení, a to 461 korun za půjčku 20 000 korun. Tato částka vás rozhodně nezruinuje a prakticky každý si ji může dovolit měsíčně splácet. Nejvyšší jsou již tradičně splátky při splácení po dobu jednoho roku. V takovém případě budete za půjčku 20 000 korun platit i 1 878 korun. Pro někoho stále velice přijatelné, pro jiného už nikoli.

Přečtěte si zajímavý článek:  Opravdu existují půjčky bez čekání? Ano, našli jsme je pro vás!

Kdy se stává půjčka nevýhodná?

V neposlední řadě si každý přeje, aby byla půjčka co nejvýhodnější. Sami si k tomu můžete pomoct, a to tak, že si půjčíte na nejnižší možnou dobu, tedy jeden rok, kdy přeplatíte pouhé 2 736 korun. V opačném případě, tedy kdybyste spláceni nejdelší možnou dobu, a to sedm let, by se přeplacená částka přiblížila až k neuvěřitelným 19 000 korunám. Takže při půjčce 20 000 korun byste prakticky celou částku dvakrát vrátili.