The Value Of The Money Currency

Click Credit – beze všeho vám půjčíme

Pro půjčku od Click Creditu nemusíte chodit daleko a rozhodně vás nezatíží zbytečnou administrativou. Click Credit nabízí totiž půjčky bez dokládání příjmů, bez potvrzení o zaměstnání, bez ručitele i bez zástavy, bez nutnosti podepsat směnku, bez nahlížení do registru dlužníků.

Podmínky pro schválení půjčky

Schválí tedy Click Credit půjčku úplně každému? V podstatě ano, tato půjčka je velice snadno dosažitelná, podmínkou pro její schválení je pouze věk minimálně 18 let, způsobilost k právním úkonům a vlastní bankovní účet.

Parametry půjčky

Minimálně vám Click Credit půjčí 1 000 korun, maximální výše půjčky, kterou Click Credit poskytuje, činí 4 999 korun. Při půjčce do 3 000 korun si můžete peníze vyzvednout u kteréhokoliv terminálu Sazky, výjimku tvoří jen terminály na České poště a v Tesco provozovnách, vyšší částky jsou poskytovány vždy na účet klienta. Svou půjčku obdržíte do hodiny od jejího schválení.

Poplatky

Podmínky Click Credit půjčky jsou jasné a přehledné. Neplatíte žádné úroky, jen předem stanovený poplatek ve výši 33 Kč za 30 dní z každé tisícikoruny. Pokud nezvládnete svou půjčku splatit ve standardním termínu třiceti dní splatit, můžete opakovaně požádat o její prodloužení za třicetikorunový poplatek z každé tisícikoruny. Pokud k tomu zaplatíte 20% dlužné částky, vaše půjčka bude prodloužena o dalších 30 dní, pokud splatíte jen 10% původní částky, prodlouží se automaticky o 15 dní. Studenti, kteří předloží platný ISIC průkaz, si mohou půjčit až 1 500 korun zcela zdarma – bez poplatků i úroků, a to opakovaně.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak sehnat klienta aneb půjčíme vám na cokoliv