Wallet Money Pound Wager Cash

Co jsou to půjčky bez registru?

Nacházíte se v tíživé finanční situaci? Banky vám odmítli pomoct? Pak neztrácejte hlavu a nebojte se, vždy se najde možnost, jak se dostat z finančních problémů!

Co jsou půjčky bez registrů?

Půjčky bez registru jsou určeny především osobám, kterým bankám odmítla poskytnout peníze. Je vhodná především pro osoby se zaměstnáním a stálým příjmem či důchodce. Velkou výhodou je, že pro poskytnutí půjčky stačí doložit potvrzení zaměstnavatele o příjmu, není nutný ručitel, dostupnost a osobní přistup ke klientovi. Také rychlost vyřízení, protože si lze zažádat o nebankovní půjčku také online a peníze mohou být připsány do jednoho dne od zadání žádosti. Neplatíte nic předem a půjčka je ve výši 200 000 až 5 milionů korun.

Co musíte splňovat?

Pro vyhovění půjčky musíte splňovat pouze pár jednoduchých požadavků. Jedna z podmínek je doložení měsíčního příjmu. Žadatel musí mít minimální věk 18 let. Dále si připravte doklady, a to kopii občanského průkazu, originál potvrzení zaměstnavatele o příjmu, dokumentaci dokladující případné další příjmy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez registru ihned Pardubice

Kde najít výhodnou nebankovní půjčku?

Nebankovní půjčky jsou dnes velmi rozšířeným finančním produktem, je si tedy z čeho vybírat. Nenaleťte nabídkám z letáků a neznámým společnostem. Vždy zjišťujte všechny informace předem, čtěte smlouvy! Nebankovní půjčky nabízí také známé společnosti, využijte jejich služeb, například Cofidis, Cetelem.