Euro Banknotes The Currency In Poland

Finská půjčka Ferratum

Finská půjčka Ferratum je rychlá krátkodobá půjčka bez dokládání příjmu. Je vhodná v podstatě pro každého. Poskytovatel nezkoumá, zda máte pravidelný příjem, ani to, jestli máte záznam v registru dlužníků.

Společnost Ferratum

Společnost Ferratum Czech s.r.o. působí na našem trhu zatím krátce, je to dceřinná společnost firmy Ferratum Finland Oy, která se zabývá poskytováním půjček v 15 zemích světa. Je rychlá, flexibilní a dostupná pro všechny.

Jak žádat o půjčku Ferratum

O půjčku Ferratum, poskytovanou žadatelům bez nahlížení do registru dlužníků můžete požádat online z pohodlí domova. Peníze vám budou připsány na účet, nebo se můžete dohodnout na zaslání složenkou. Pouze v případě první žádosti jsou peníze zasílány automaticky složenkou. Půjčka je vyřízena během 10 minut. Půjčené peníze musíte vrátit za 15 – 30 dní. Půjčka je vhodná pro žadatele, kteří nevyšli před výplatou a nemají si ve svém okolí od koho vypůjčit, nebo v případě, že máte náhlé neodkladné výdaje.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez poplatku

Informace o půjčce

Tato půjčka se poskytuje žadatelům od 20 let. Je vhodná i pro nezaměstnané nebo ženy na mateřské dovolené. Možná výše půjčky je 500 až 10 000 Kč. Neplatí se žádné skryté poplatky ani úroky, nepotřebujete ani ručitele. Zaplatíte pouze poplatek ve výši 250 Kč za každou půjčenou tisícovku. To znamená, že při půjčce 2 000 Kč zaplatíte navíc 500 Kč, při 3 000 Kč 750 Kč, atd. Tím se stává půjčka přehlednější a jasnější. Nemusíte mít obavy z nepřehledných podmínek úročení a splácení. Vše je naprosto korektní a jasné. Splátky půjčky můžete hradit jak bankovním převodem, tak složenkou.