Euro Euro Font Currency Money  - moritz320 / Pixabay

Jaké výhody nám nabídne půjčka Home Credit?

Společnost Home Credit se řadí mezi nejvýznamnější poskytovatele spotřebních úvěrů na území České republiky. Společnost byla založena v roce 1997 a za dobu svého působení se může chlubit neocenitelnými zkušenostmi, které jsou spojené s potřeby českých zákazníků. Home Credit se neustále vyvíjí, aby se přizpůsobila rychle měnícímu se trhu a dokázala uspokojit požadavky klientely.

V současné době si můžete u společnosti sjednat klasické spotřebitelské úvěry, také vám umožní nakupovat na splátky anebo si můžete pořídit auto a získat tak kreditní kartu či revolvingový úvěr.

Sjednání půjčky online je samozřejmostí

Půjčku Home Credit je možné dnes už sjednat prostřednictvím internetu, tudíž vše probíhá z pohodlí domova. Existuje skutečně málo nebankovních společností, které poskytují neúčelový úvěr až na 150 tisíc korun, aniž byste potřebovali ručitele.

Coins Money Hand Cash Shadow Dark  - BLASfemia_Bernal / Pixabay
Jaké výhody nám nabídne půjčka Home Credit?

Nemusíte se vázat ani majetkem, je tady totiž půjčka Home Credit, která nabízí 150 tisíc korun na cokoliv. Nejen že vše sjednáte přes internet, ale půjčka je zbavena poplatky za vyřízení a kdykoliv si můžete zdarma půjčky splatit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak charakterizovat půjčky bez doložení příjmů?

Jaké jsou tedy veškeré výhody půjčky Home Credit

Jednak již zmiňovaná částka 150 tisíc korun, dalším kladem je absence ručitele. Získané peněžní prostředky můžete použít na cokoliv, protože spadá do kategorie neúčelových úvěrů. Dále je vám zdarma půjčka vyřízena a neplatíte ani za předčasné splacení. Výhodou je, že do třech měsíců můžete půjčku bez problémů a bezplatně zrušit. Požadované finanční prostředky si můžete vyzvednout na pobočce České pošty. A posledním kladem je, že úvěr si můžete výhodně pojistit proti neschopnosti splácet.

Wallet Money Flat Lay Dried Leaves  - slendersnakewallet / Pixabay
slendersnakewallet / Pixabay

Minimální částka, o kterou si můžete požádat, činí deset tisíc korun. K úspěšnému vyřízení půjčky není potřeba ručitel, ani zástava majetku. Je pouze na vás, jaký způsob vyplácení si zvolíte. Své peníze budete mít k dispozici nejpozději do pěti pracovních dní od vyřízení žádosti.

Kde si půjčit