The Value Of The Money Currency

Půjčka bez registru? Existuje ještě vůbec?

Půjčka bez registru? Existuje ještě vůbec?
CPinoB / Pixabay

Registru dlužníků je plný osob, které se zde ocitly jak vlastním přičiněním, tak nedbalostí úřadů nebo jejich pracovníků. Čas od času se zde objeví také žena, která místo spokojeného života musí řešit dluhy svého manžela, o kterých ještě před svatbou neměla sebemenší ponětí. Jelikož se nejedná o vzácný příklad, ale o situaci s níž se potýká stále více českých domácností, jistě nám dáte za pravdu, že žádat v takové situaci o půjčku nebude ani trochu jednoduché.

Naštěstí existují společnosti, které se specializují na půjčky bez registru. Jak takovéto půjčky fungují a kde o ně můžete žádat? To se dozvíte na následujících řádcích.

Půjčka bez registru poskytuje?

Půjčky bez registru jsou doménou výlučně nebankovních společností. Společnost, která tento typ finanční výpomoci poskytuje, je vystavena poměrně značnému riziku. Tomu samozřejmě odpovídá také výše úroků, kterými jsou tyto půjčky zatíženy. Na našem trhu se objevuje nepřeberné množství nejrůznějších společností, jež tento finanční produkt začlenili do svého portfolia, ne každá společnost je ovšem společností solidní. Proto je potřeba se při jejím výběru neunáhlit a dohledat veškeré dostupné informace i zkušenosti ostatních.

Přečtěte si zajímavý článek:  Bankovní půjčka bez doložení příjmů

Komu je půjčka bez registru určena?

Jak již samotný název tohoto produktu napovídá, jedná se o půjčku určenou lidem, kteří se vlastní vinou nebo cizím zaviněním dostali do registru dlužníků. Do toho totiž společnosti nenahlížejí. Naopak ovšem budou chtít pravděpodobně znát výši vašich příjmů i to, zda můžete poskytnout nemovitost k ručení nebo se za váš závazek zaručí někdo další.