Money Euro Eu Finance Currency

Mutuo – půjčka bez zbytečného papírování

Pro získání Mutuo půjčky nemusíte, nechcete-li, podepisovat žádnou smlouvu, nepřekročí-li součet vašich rychlých půjček celkovou výši 5 000 korun v průběhu 12 kalendářních měsíců. U společnosti Mutuo si přitom můžete půjčit bez obav a za zcela jasných podmínek.

Jak zažádat o Mutuo půjčku

Podání žádosti je jednoduché, stačí vyplnit online kontaktní formulář, který naleznete na stránkách poskytovatele a vyčkat potvrzení o schválení půjčky. Podmínky jsou standardní – věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům a adresa trvalého bydliště na území České republiky. Peníze se poskytují obratem po schválení půjčky.

Kolik peněz dostanu?

Půjčky Mutuo se poskytují ve výši od 1 000 do 5 000 korun, při první žádosti je však možno vyřídit pouze půjčku tisícikorunovou, při každé další můžete žádat o 1 000 korun více až ke konečným 5 000 korun.

Splatnost půjčky

Půjčku je možno zařídit se splatností 15 nebo 22 dnů, přičemž půjčky s kratším termínem splatnosti jsou poskytovány zásadně formou poštovní poukázky, půjčky s delší splatností jsou vypláceny na bankovní účet klienta.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nemám ručitele ani zástavu a potřebuji peníze ihned

Poplatky

Za každou půjčenou tisícikorunu na 15 dní uhradíte společnosti poplatek ve výši 250 Kč. Při každé druhé a další půjčce dostáváte však automaticky týden půjčky navíc zdarma. Na blížící se splatnost své půjčky budete společností opakovaně zdarma upozorněni sms zprávou. V případě, že nebudete moci svou půjčku včas splatit, existuje samozřejmě také možnost si ji za poplatek prodloužit. A dobrá zpráva zní, že na rozdíl od řady jiných společností, si Mutuo poplatek za prodloužení půjčky účtuje ve výši o poznání nižší, než kolik činí pokuta za prodlení.