Savings Finance Currency Euro Cent

Nemám žádný příjem a potřebuji peníze ihned

Kdo nemá příjem, nemá finanční rezervy, zaskočí jej každý nečekaný výdaj, nečekaný účet. Jak se k takovéto situaci postavit čelem, nechcete-li se dostat do pozice neplatiče a na zaplacení zkrátka nemáte? Co si počít, když se zpozdí sociální dávky, doslouží pračka, onemocní dítě, které hospitalizují? Nemáte-li žádný příjem, žádná banka vám nepůjčí ani korunu, byť by vaše důvody byly sebepochopitelnější a úmysly sebelepší.

Půjčka bez prokazování příjmů

Pro potřeby lidí jako jste vy jsou na trhu půjčky bez prokazování výše příjmů. Nabízejí je v podstatě všechny nebankovní společnosti co jich na českém trhu je. Stačí si jen vybrat. Právě proto, že konkurence mezi poskytovateli je veliká, stojí za to dobře si jejich nabídky prostudovat a zvolit produkt, který bude vašim požadavkům co nejlépe vyhovovat, a to co do výše, úročení, RPSN, doby splatnosti, zajištění i dalších kritérií. K těmto půjčkám se často pojí i výhoda nenahlížení do registru dlužníků, jsou tedy dostupné skutečně širokému spektru zákazníků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak charakterizovat půjčky bez doložení příjmů?

Zvýhodnění za zodpovědné splácení

Konkurenční boj o zákazníka zuří skutečně na všech frontách a poskytovatelé se předbíhají s výhodami pro vás. Celá řada společností např. nabízí první půjčku pro nové zákazníky zcela zdarma – bez jakéhokoliv navýšení, zaplatíte-li v dohodnutém termínu, některé podobným způsobem zvýhodňují i další půjčky – např. pro řádně splácející prvních sedm dní zdarma… Riziko, které jim tímto vzniká však eliminují nastavením maximální výše půjček neprověřeným zákazníkům jen na pár set, maximálně pár tisíc korun.

Společnosti, které vám bez problémů zapůjčí i vyšší částky existují samozřejmě také, ale zpoplatnění jejich produktů je samozřejmě rovněž vyšší.