The Value Of The Money Currency

Bez potvrzení o příjmech

Dokládat výši svých příjmů při žádosti o půjčku nemusí být vždy žádoucí a v mnohých případech to není ani možné. Vyhnout se této formalitě můžete poměrně snadno, požádáte-li o půjčku u společnosti Day to Day, kterou zajistíte zástavním právem k nemovitosti.

Kolik lze získat?

Výše takovéto půjčky je samozřejmě závislá na ceně zastavované nemovitosti, prakticky se však poskytuje ve výši 30 – 500 000 korun, a to se splatností v délce 5 až 20 let, kterou však lze individuálně změnit. Splácí se v pravidelných měsíčních splátkách. Peníze přitom získáte v podstatě ihned – do 24 hodin po podpisu smlouvy. A co k tomu budete potřebovat? Jen a pouze svůj občanský průkaz a nabývací titul k nemovitosti – kupní či darovací smlouvu. Výpis z katastru si již poskytovatel opatří sám.

Výhody úvěru od Day to Day

Úvěr je poskytován nejen bez potvrzení o výši příjmů, ale i bez ručitele, bez vstupních poplatků a v případě potřeby i bez souhlasu druhého z manželů, není-li spoluvlastníkem zastavované nemovitosti. Zastavená nemovitost přitom po celou dobu splácení úvěru zůstává vlastnictvím dlužníka a předčasné splacení úvěru je možné kdykoliv a bez sankcí. Výhodou je také fakt, že zastavovaná nemovitost může být i majetkem třetí osoby, prokážete-li se při sjednávání půjčky jejím notářsky ověřeným souhlasem.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky (a dluhy) bez vašeho vědomí I.

Speciální typy úvěrů

Day to Day poskytuje nejen klasický úvěr se zástavou nemovitosti, ale v případě potřeby je schopna poskytnout i úvěr se zástavou družstevního bytu, konsolidační úvěr či úvěr na vyplacení exekuce. Podmínky jsou v podstatě vždy totožné, jen v posledních dvou případech se peníze nevyplácejí žadateli na ruku, ale přímo na bankovní účet stávajících věřitelů.