Money Coins Currency Metal Old

Půjčka 5000 bez doložení příjmů

Nebankovní společnost Aerofin Finance s.r.o. vám může půjčit bez doložení příjmů až 5000 korun. Tato půjčka je pouze pro pracující lidi. Poskytovatel nepůjčuje nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené, ani důchodcům. Pokud budete splňovat podmínky poskytovatele, můžete mít peníze do 24 hodin po schválení žádosti na svém účtu.

Žádost o půjčku

O tuto půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem, a to prostřednictvím vyplnění online formuláře na webových stránkách společnosti. Vše se vyřídí přes internet, bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení půjčky. Poskytovatel nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Je pouze zapotřebí, aby se žadatel prokázal dvěma doklady totožnosti. Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaše finanční potíže.

Splácení půjčky

Proti většině obdobných půjček na trhu má půjčka od Aerofin Finance s.r.o. velkou výhodou v tom, že si splátky můžete rozprostřít až na šest měsíců a v klidu půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami. Klient se tak nedostává do neřešitelné situace, kdy se mu opakovaně nedostává prostředků na další splátku a je nucen půjčovat si znovu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez dokazování příjmu

V případě, že přesto nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, je zde možnost kontaktovat poskytovatele, např. prostřednictvím e-mailu, a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete v prodlení se splátkou, vystavujete se riziku uložení pokuty z prodlení. Splatnost půjčky je 6 měsíců, ale je zde možnost ji splatit předčasně. Den splatnosti je dnem, kdy musí být splátka připsána na účtu společnosti. Půjčka 5000 se zdá být opravdu výhodnou volbou pro ty, kteří potřebují menší finanční obnos.

půjčka 5000 korun
jodylehigh / Pixabay