The Value Of The Money Currency

Půjčky bez dokazování příjmu

Půjčky bez dokazování příjmu neboli možnost půjčit si peníze, bez toho, že byste museli prokazovat svoje příjmy, můžete získat jak od banky, tak i od některé nebankovní společnosti. Půjčky bez prokazování příjmu poskytuje celá řada firem, a tak si, když potřebujete půjčit peníze, můžete vybrat hned z několika různých nabídek. Patří mezi ně i rychlá SMS půjčka.

Bez prokazování příjmů a bez potvrzení

Pokud budete žádat o poskytnutí půjčky od banky, u menších částek se to i tady objede bez potvrzení o příjmech. Většinou stačí, abyste u dané banky měli vedený běžný bankovní účet alespoň tři měsíce a nechávali si tam posílat výplatu a už po vás nebudou chtít další dokazování příjmu.

Pokud jste ale novým klientem banky, nebo pokud si chcete požádat o půjčku nebo třeba kreditní kartu bez toho, abyste u ní měli svůj bankovní účet, tak se to bez dokazování příjmu neobejde. V takovém případě banka požaduje potvrzení od vašeho zaměstnavatele, nebo alespoň doložení vašich výplatních pásek.

Půjčky úplně bez dokazování příjmu

Pokud nechcete při žádosti o poskytnutí půjčky vůbec dokazovat svoje příjmy, pak i tak máte šanci na získání finančních prostředků. Celá řada (především nebankovních firem) nabízí půjčky bez dokazování příjmů. V takovém případě jsou ale nabízeny převážně menší částky. Bez jakéhokoliv dokazování příjmu je možné běžně získat půjčky do 20 – 30 tisíc korun. Nad tuto hranici se už bez doložení příjmů nebo bez jiné formy ručení neobejdete. I když ani to nemusí platit úplně vždy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Click Credit – beze všeho vám půjčíme

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka pro podnikatele. Také by vás mohla zajímat Peníze na účet.

Velké půjčky bez příjmů

Existuje i několik dalším možností jak si půjčit peníze bez dokazování příjmu – půjčka 10000. Pokud můžete svoji půjčku zaručit nějakou jinou formou – může se jednat o zástavu nemovitosti, nebo jiné cenné věci. Nebo pokud se za vás při žádosti o úvěr zaručí někdo jiný (ručitel nebo spolužadatel), pak je možné získat i bez dokazování příjmů i podstatně vyšší sumy peněz.

U půjček, při kterých ručíte například formou zástavy nemovitosti, po vás nikdo nebude chtít dokládat vaše příjmy. Jediným omezením pro to, kolik vám půjčí peněz, bude cena nemovitosti. U půjček zaručených nemovitostí je zpravidla maximální výše půjčky 50 – 60% z odhadní ceny dané nemilosti

Půjčky bez příjmů

Půjčky ihned na ruku a bez příjmů jsou něco trochu jiného než půjčky bez prokazování příjmů. Pokud si chcete vypůjčit peníze a nechcete dokládat svoje příjmy, tak máte mnoho možností kam se obrátit. Pokud si ale potřebujete vypůjčit peníze a jste momentálně bez práce, studenti nebo prostě z nějakého důvodu nemáte žádné příjmy, které byste v žádosti mohli prokázat, tak je vaše situace poměrně komplikovaná.