Money Coins Currency Metal Old

Půjčky bez doložení příjmu do 500 tis.

Půjčky bez doložení příjmu poskytuje celá řada finančních institucí nebo nebankovních firem. Půjčky pro běžné občany jsou pak poskytovány až do 500 tis. korun bez ručení nemovitostí nebo bez dalších záruk. Jedná se o hotovostní bezúčelové půjčky určené na cokoliv.

Záleží tedy především na tom o jaký typ půjčky nebo úvěru máte zájem. Na základě toho, jaké jsou vaše požadavky na získání peněz formou půjčky, si sami můžete vybrat, u koho si podáte žádost o poskytnutí půjčka bez doložení příjmu.

Bankovní půjčky do 500 tis. korun

Bankovní půjčky jsou poskytovány všemi bankovními ústavy, které působí v ČR na poli retailového bankovnictví (neboli poskytují svoje služby pro běžné občany). Snad u každé banky je tak možné získat nějakou variantu neúčelové půjčky nebi úvěru. Pro bankovní půjčky je pak typickém že si vás banka při schvalování žádosti velmi pečlivě prověřuje. To zahrnuje nejenom doložení příjmu ale i kontrolu registrů a dalších informací. Pokud vyhovíte požadavkům banky na doložení příjmu, tak můžete získat nějakou variantu bezúčelové půjčky nebo úvěru. Horní hranice pro výši takové bankovní půjčky je zpravidla částka v rozmezí 300 tis. – 500 tis. korun.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Lichvářské půjčky na ruku. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčky online bez registru.

Bankovní půjčky je možné získat i bez doložení příjmu. Pokud jste dlouhodobým klientem banky, pokud u ní máte vedený svůj běžný bankovní účet nebo pokud si do banky necháváte pravidelně posílat svoji výplatu (alespoň 3 měsíce), pak po vás banka při schvalování žádosti o poskytnutí půjčky nebude požadovat doložení příjmu. Doba splatnosti půjčky do 500 tis korun se pak u banky pohybuje v rozmezí 12 – 72 měsíců. Vyřízení takové půjčky je poměrně rychlé, takže snadno můžete mít peníze ještě dnes.

Přečtěte si zajímavý článek:  Co jsou to půjčky bez registru?

Nebankovní půjčky do 500 tis. korun

Půjčky bez doložení příjmu jsou ale hlavně poskytovány nebankovními společnostmi. Může to být zároveň i půjčka bez registru. U nich je možné získat půjčku i bez toho že byste museli mít vedený běžný účet u dané společnosti nebo není nutné ani dokládat potvrzení od zaměstnavatele. To se ale většinou týká převážně menších částek. Pokud máte zájem o získání nebankovní půjčky na 20 000 Kč nebo třeba na 30 000 Kč, tak můžete využít některou z mnoha nabídek na nebankovní půjčky bez doložení příjmu.

Pokud ale máte zájem o získání větší sumy peněz formou nebankovního úvěru nebo půjčky bez doložení příjmu, pokud potřebujete sumu do 500 tis. korun, pak u nebankovní společnosti s největší pravděpodobností jen tak neuspějete. Abyste dostali takto vysokou sumu peněz, bude požadováno nějaké ručení. Může se jednat o záruku formou zástavy nemovitosti nebo o jinou srovnatelnou formu ručení. Pokud jste schopni poskytnout podobný typ záruky, pak se nebankovní půjčka do 500 tis. obejde i bez doložení příjmu.