Bitcoin Coins Virtual Currency

Půjčky bez doložení příjmu u banky

Možná vás to překvapí, ale získat půjčku bez doložení příjmu je možné i u banky. Tyto půjčky od banky ale nejsou určeny pro všechny zájemce a banky je nabízí jen vybrané skupině klientů. Získání levné půjčky bez doložení příjmu u bank, tak není příliš snadné. Pokud ale splňujete několik základních podmínek, tak si můžete vypůjčit peníze i bez doložení příjmu u banky, což vás vyjde jistě mnohem levněji a je to mnohem výhodnější než podobné nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou nabízeny především u nebankovních společností. Je to nabídka, která je zacílena především o ty zájemce o peníze hned, kteří mají jen nízké nebo dokonce žádné příjmy. Často se tak mluví i o „lichvářských půjčkách“. Nebankovní firmy většinou (až na výjimky) půjčují peníze všem. Tedy i těm kdo nemohou doložit svoje příjmy, mají záznam v registru nebo z jiných důvodů patří mezi méně solidní nebo méně bonitní klienty.

Na oplátku si pak nebankovní společnosti nechávají tyto “výhodné půjčky” bez doložení příjmu nebo bez registru velmi dobře zaplatit. Výjimkou tak nejsou ani případy, kdy nebankovní společnost požaduje poplatky za vyřízení půjčky ve výši i deset procent z půjčené sumy peněz, nebo celkové RPSN přesahuje i několik stovek procent.

Půjčky bez doložení příjmu od banky

Naproti tomu banky nabízí mnohem příznivější podmínky, za kterých můžete získat finanční prostředky. Ani u banky se někdy nevyhnete poplatku za vyřízení půjčky (což bývá většinou suma v rozmezí 1 – 2,5 % z výše půjčky). Ani u banky se nevyhnete vysokým úrokům. Zatímco ale u nebankovní společnosti zaplatíte za půjčky bez doložení příjmů i stovky procent na úrocích, u banky to jsou maximálně desítky procent na roční úrokové sazbě.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez nutnosti účtu

Banky ale peníze nepůjčí všem, kdo si o ně řeknou. A při poskytování půjčky nebo úvěru bez doložení příjmu jsou dvojnásobně opatrné. Bez doložení příjmu tak u banky získají peníze jen stálí klienti banky nebo obecně ti, na které mají banky dobré reference.

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka bez zprostředkovatelů. Také by vás mohla zajímat nabídka Peníze dnes.

Jak získat peníze bez doložení příjmu?

Aby vám banky byla ochotná půjčit svoje peníze bez doložení vašich příjmů, musíte splňovat některou z následujících podmínek. Buď musíte být dlouhodobým klientem banky a mít zde vedený běžný účet. A/nebo si muset na účet v bance nechat posílat svoji výplatu. Pokud vám totiž na účet v bance chodí pravidelně výplata z vašeho zaměstnání (nebo i jiné pravidelné příjmy), pak vám banka půjčí i bez dalšího doložení příjmů.

Další možností jak získat peníze od banky bez doložení příjmu, je dobrá platební historie. Pokud jste si již někdy u dané banky peníze půjčili, tak se velmi často můžete setkat s tím, že vám už v průběhu splácení jedné půjčky nabízí poskytnutí další. Velmi často se můžete setkat i s nabídkou na kreditní kartu nebo třeba na kontokorentní úvěr a většinou už ani není požadováno žádné další doložení příjmů nebo jiné podobné formality.