Money Crown Payment Profits

Půjčky bez nutnosti účtu

Rozhodli jste se vypůjčit si peníze a hledáte nějaké spolehlivé a solidní půjčky bez nutnosti účtu v bance? Tento typ půjček nabízí především nebankovní společnosti. Získání půjčky bez nutnosti bankovního účtu je ale možné i u banky. Není to ale tak časté jako u nebankovní půjčky.

Bankovní půjčky bez nutnosti účtu

Pokud jste se rozhodli financovat svoje výdaje za domácnost, nákupy, dovolenou či jakékoliv jiné výdaje formou půjčky, pak bezesporu nejvýhodnější  a půjčky na ruku nabízí právě banky. Nabídka jednotlivých bankovních ústavů se pochopitelně velmi liší. Jsou nabízeny různé podmínky a různé výše úvěru.

Už nějakou dobu ale neplatí, že půjčku od banky je možné získat, jenom když zde máte vedený svůj účet. Celá řada bank je tak ochotná poskytovat půjčky i bez nutnosti účtu. O poskytnutí bankovního úvěru si tak může požádat i nový klient.

Pokud budete ale žádat v bance o poskytnutí půjčky bez účtu v této bance, pak se nevyhnete mnohem podrobnější kontrole než ostatní klienti dané banky. V takovém případě budete muset doložiti svoje příjmy a většinou vám banka také nabídne nižší výši úvěru než těm, kdo již jsou klienty a mají v bance zřízený bankovní účet.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčky bez nutnosti účtu

Další možností jak so půjčit peníze bez nutnosti účtu nabízí nebankovní společnosti. Zde se z pochopitelných důvodů nesetkáte s požadavkem na vedení účtu u dané společnosti. Nebankovní společnosti totiž takové služby neposkytují.

Mezi další výhody takové nebankovní půjčka pak může patřit i to, že nemusíte mít vůbec žádný účet v bance. Dneska už má sice skoro každý nějaký bankovní účet. Ale i tak se najde celá řada lidí, kteří bankovní účet nemají, nebo jej nechtějí pro účely půjčky použít. Důvodem může být třeba i to, že máte účet v bance společný s vaší manželkou nebo manželem a vy nechcete, aby se dozvěděl o tom, že si berete nějakou půjčku. Nebo dokonce může být váš bankovní účet zablokovaný z důvodu exekuce a vy si potřebujete půjčit peníze na nejnutnější výdaje. V takovém případě vy se vám také nehodilo, pokud by vám půjčené peníze byly poslány na účet v bance, odkud si je nemůžete vybrat.

Nebankovní půjčky bez nutnosti účtu tak umožňují vyplacení půjčky v hotovosti přímo na pobočce konkrétní firmy, u které si požádáte o poskytnutí úvěru.