The Value Of The Money Currency

Půjčky bez poplatků předem, bez směnek a bez rozhodčí doložky

NikolayF / Pixabay

V posledních dnech jste mohli i vy zaznamenat na našem trhu novinku v poskytování finančních půjček. Je jí společnost Qkonto, jež poskytuje půjčky naprosto všem. Ano, čtete správně! Naprosto všem! Pokud nevěříte, přečtěte si tento článek a dozvíte se víc!

Qkonto je společnost, jež poskytuje úvěry ve třech různých programech. Jedná se o program „Qkonto“, „Qkonto mini“ a „Qkonto podnikatel“. V rámci těchto třech variant si můžete vybrat částku od 10 000 Kč až po 50 000 Kč. A navíc má každý program jinak stanovenou výši měsíčních splátek. Vybrat si částku k půjčení mohou k tomu všemu úplně všichni. Stačí doložit pravidelný měsíční příjem v minimální výši 10 000 Kč a půjčka může být vaše. Ani v nejmenším pak nezáleží na tom, zda tento příjem máte jako student, OSVČ, důchodce, maminka na mateřské dovolené nebo jako dělník.

Nemusíte platit žádný poplatek předem!

Ke sjednání jakékoliv půjčky u Qkonta nemusíte platit ani žádný poplatek předem, dokládat žádné směnky či rozhodčí doložky, ani účel úvěru. Vše je prostě pouze na vás. Jediné, co však budete muset doložit, je výše vašeho pravidelného příjmu, což je logické, místo trvalého bydliště a věk nad 18 let, k čemuž vám poslouží dva doklady totožnosti. Nic víc nebudete potřebovat!

Přečtěte si zajímavý článek:  Nemám žádný příjem a potřebuji peníze ihned

Kolik budu muset splácet?

Půjčka od Qkonta není jen tak obyčejnou půjčkou. Vy sami si totiž vyberete horní hranici, kterou budete chtít čerpat. Samotné čerpání je ale pouze a jen na vás. Částku si můžete vybrat okamžitě celou, nebo ji postupně spotřebovávat až do horní, vámi stanovené hranice. Splátky jsou pak ale naprosto stejné, jako u každé jiné půjčky. U půjčky například na 40 000 Kč z programu „Qkonto“ budete muset každý měsíc vrátit 4 240 Kč.