Money Euro Eu Finance Currency

Půjčky bez poplatku předem

Pro půjčky od banky je samozřejmostí, že není požadována úhrada poplatku předem. Je ale pravda že některé banky si při vyplacení půjčky strhnou poplatek za poskytnutí půjčky z částky, kterou vám nakonec půjčí.

U nebankovní půjčky se ale čas od času můžete setkat s požadavkem na úhradu poplatku předem. Je ale nutné říci, že s podobným požadavkem si dovolí přijít pouze menší nebankovní firma nebo různí zprostředkovatelé půjček. Všechny velké a seriózní nebankovní společnosti poskytují zásadně pouze půjčky bez poplatku předem.

Jak se vyhnout placení poplatku u nebankovní půjčky

Pokud vám někdo nabídne poskytnutí nebo zprostředkování nebankovní půjčky, měli byste si dát pozor na několik základních pravidel. Hlavní je to, být opatrný při zřizování a hlavně samozřejmě při podepisování smlouvy. Vždy si nechte dopředu vysvětlit a spočítat jaké poplatky budete platit. Nejenom tedy to, jestli jsou půjčky bez poplatku předem, ale i to jaké budete platit úroky a splátky.

Dalším pravidlem, je nikam nespěchat. I když budete v sebevětší finanční nouzi nebo časové tísni, nikdy se nenechte přinutit k tomu, abyste něco podepsali pod tlakem. Bez toho, abyste si všechny dokumenty pečlivě přečetli.

Mezi další pravidla jak se vyhnout podvodu nebo placení poplatku předem, je vybrat si spolehlivou a ověřenou firmu. Nikdy se nenechte zlákat inzeráty, které slibují to, co není možné splnit. Pokud vám někdo nabízí půl miliónu korun, bez toho že by byl požadován doklad o příjmu nebo zástava nemovitosti, tak je na tom něco podezřelého. Podobá půjčka bez doložení příjmu vám nebude poskytna ani v bance ani u žádné jiné seriózní nebankovní společnost.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez navýšení

Peníze bez poplatku předem

Získat peníze formou půjčka bez poplatku předem není nic složitého. O něco složitější je situace pokud hledáte půjčky bez doložení příjmu nebo bez ověření v registru. Podobné finanční úvěry poskytují pouze nebankovní společnosti. I zde nemusíte platit poplatky předem. Musíte ale počítat s tím, že peníze bez registru nebo bez doložení příjmu budou „dražší“. Nevýhodou jsou totiž podstatně vyšší úroky, které za takový typ půjčky budete muset zaplatit. Důvodem je především to, že pro nebankovní společnost vzniká určité riziko, že nebudete splácet.

Pokud se ptáte, kolik si takovýmto způsobem můžete půjčit, tak opravdu přesné číslo říct nejde. Záleží jen na finanční instituci, na kterou se obrátíte. A také na tom, jak vaše žádost bude posouzena. Neexistují žádné tabulky. Každý klient nebo zájemce o půjčky bez poplatku předem je posuzován individuálně.