Euro Banknotes The Currency In Poland

Půjčky bez úrokových sazeb od Kredito24

Krátkodobé půjčky jsou známé tím, že u nich ve většině případů není stanovena úroková sazba, ale pouze poplatky, které k nim budete muset při splácení připočíst. Je tomu tak proto, že takové půjčky nesplácíte roky, ale pouhé dny, maximálně týdny, a tak by byla roční úroková sazba naprosto zbytečná.

Jednou takovou společností, která poskytuje půjčky, respektive částky k půjčení, bez jakýchkoliv úrokových sazeb, je i Kredito24. U té si můžete půjčit už od jednoho tisíce korun až po patnáct tisíc korun bez toho, že byste někde museli připočítávat či dohledávat úroky. Vše je tedy mnohem přehlednější a srozumitelnější.

Příklad pro získání lepší představy

Uvedeme si příklad, jak taková půjčka bez úroků vlastně vypadá. Zadáte-li na internetových stránkách společnosti Kredito24 kupříkladu částku 10 000 Kč a dobu splácení třeba 20 dnů, zobrazí se vám údaj, že budete muset této společnosti vrátit 12 500 Kč. Tato částka je vypočítána z půjčené sumy deseti tisíc korun a z poplatku, který budete muset Kreditu24 připlatit za její služby a ochotu vám půjčit. Žádné úrokové sazby či další nesmysly navíc už hledat nemusíte! 12 500 Kč je konečnou částkou.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky (a dluhy) bez vašeho vědomí I.

Žádné úroky, jen poplatky

I když slovo „poplatky“ zní jako mnohem horší varianta nežli úroky, opak je pravdou. Poplatky totiž musíte platit prakticky u každé společnosti či banky, a to za schválení půjčky, za její vedení, za poskytnutí a za spoustu dalších úkonů a k tomu všemu ještě musíte připočítat úroky. Kdežto v tomto případě máte pouze poplatky, které vynahradí všechnu práci společnosti Kredito24. Jedná se tedy o mnohem výhodnější půjčku!