Money Coins Bank Note Euro Cent

Půjčky bez úroků a bez poplatků

Zvykli jsme si, že za všechno se musí platit. Úroky a nejrůznější poplatky – za vyřízení půjčky, poskytnutí půjčky, vedení účtu k půjčce atd. Konečně, i poskytovatelé půjček musí být z něčeho živi – nemusí se nám to líbit, ale v tomto případě to znamená – z našich peněz. pokus se vám to nelíbí, existuje jediná rada – nepůjčovat si. Pokud se jí ovšem neřídíte, určitě si přejete sjednat pro sebe půjčku za co nejvýhodnějších podmínek.

Pozor na navýšení!

Nevýhodná půjčka se může skrývat za mnohými pěknými slovy. Čtěte smlouvy velice pečlivě, vždy až do úplného konce, včetně všeho, co je psáno drobným písmem a seznamte se i s dokumenty, na které daná smlouva odkazuje. nejčastěji to bývají tzv. obchodní podmínky.

Sjednat si půjčku bez úroků a bez poplatků vám bude totiž k ničemu, podepíšete-li ve smlouvě souhlas s navýšením. To se většinou neudává v %, ale v konkrétní částce, kterou upravují právě obchodní podmínky a ceník dané společnosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez poplatku předem

Nezapomeňte na poplatky!

Čtete-li o půjčce bez úroků, nejásejte předem. Sami pro sebe si ve svém zájmu stále opakujte úroky, poplatky, úroky, poplatky… Podepsat bezúročnou půjčku s několikatisícovým poplatkem za poskytnutí není nejmoudřejší. Zvláště pozor na tzv.poplatky za vyřízení půjčky, které některé společnosti požadují uhradit předem. Zaplacení takovéhoto poplatku vám totiž ani zdaleka nezaručuje, že skutečně nějakou půjčku obdržíte – v konečné fázi můžete být naopak chudší i o několik tisíc korun – podle výše poplatku, který je nevratný.

Existují vůbec?

Ano, půjčky bez úroků a poplatků existují. není jich však mnoho a nepochybujte o tom, že jejich poskytovatelé sledují nějaký vlastní záměr, proč vám za těchto, pro ně evidentně nepříznivých, podmínek půjčují.