Money Burn Finance Fire Hot Gold

Půjčky bez ručitele i bez registru vyřeší problém exekuce

Často se to stává – přes veškerou dobrou vůli platit včas a plnit své závazky se okolnosti proti vám vysloveně spikly. Jeden problém následuje druhý, katastrofa stíhá katastrofu, nevyřešené komplikace a nezaplacené účty se vrší – a než se nadějete, máte za dveřmi exekutora nebo jeho návštěvu můžete v nejbližší době očekávat. Lze i v této chvíli ještě situaci nějak řešit? Pokud jste tak již neučinili dříve, je právě teď ten nejvyšší čas. Zkuste se obrátit na pražskou společnost HFS, kde vám fundovaně pomohou.

Jak na to?

Základní a jedinou podmínkou půjčky na odvrácení či vyplacení exekuce je vlastnictví nemovitosti. Ale i zde lze postupovat individuálně. Společnost HFS přijme do zástavy i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby, pokud s tím vlastník nemovitosti souhlasí. Stává se tak totiž automaticky vašim spoludlužníkem. Jestliže můžete nemovitost zástavou nabídnout, stačí do společnosti HFS zatelefonovat nebo vyplnit online kontaktní formulář, který, stejně jako telefonní kontakt, naleznete na jejich internetových stránkách. HFS po vyřízení půjčky, které netrvá déle než 3 dny, nejen kompletně oddluží vaši nemovitost, ale zaplatí i všechny ostatní vaše dluhy, pokud jejich výše nepřesahuje hodnotu nemovitosti nabídnuté zástavou.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nemám žádný příjem a potřebuji peníze ihned

Výhody půjčky na odvrácení exekuce

Jestliže si svou půjčku na vyplacení exekuce zařídíte včas, můžete ušetřit nemalé peníze. Zaplacením dluhu před nařízením soudní exekuce se vyhnete vysokým poplatkům za právní služby i odměnu exekutora, které se mohou vyšplhat až do výše desetitisíců korun. U HFS pak budete splácet jen jedinou půjčku s fixně stanoveným úrokem 25%, a to v měsíčních splátkách. Získáte tak čas např. na sjednání výhodnějšího dlouhodobého úvěru a zároveň uchráníte sebe i svou rodinu před nepříjemnostmi exekuce.