Currency Cash Savings Business

Půjčky zdarma a bez potvrzení příjmů

Nedisponujete zrovna vysokou výplatou? Potřebujete si půjčit? Všechny finanční instituce se k vám ale obrací zády s tím, že potom nebudete schopni splácet? Vy však víte, že brzo budete mít jisté finance k dispozici, a proto si můžete půjčku dovolit? Máme pro vás rychlé, jednoduché a velice efektivní řešení!

Půjčka bez nutnosti potvrzení příjmů

Již spousta společností poskytuje půjčky bez nutnosti dokládat výši příjmu. Jednou takovou je i Ferratum, u které si můžete takto půjčit i deset tisíc korun. Stačí být starší jednadvaceti let a společnost Ferratum půjčí naprosto každému, a to i podnikatelům, důchodcům, studentům, nebo maminkám na mateřské. Nikde nebudete muset dokládat, jaké jsou vaše příjmy, nikdo nebude řešit, zda půjčku splatíte z výplaty, z vyplaceného stavebního spoření, nebo z našetřených peněz. Ferratum prostě jen půjčuje a pomáhá lidem v tíživých životních situacích!

Některé půjčky i zdarma

Navíc máte možnost si půjčit u Ferratum naprosto zdarma. Jedná se o půjčku 1 000, 2 000 nebo 3 000 Kč na patnáct dnů. V takovém případě nebudete muset doplácet žádné úroky ani poplatky. Prostě jen vrátíte to, co jste si jednoduše půjčili. Že to takto nikde jinde nefunguje? To je možné, ale Ferratum je prostě otevřená!

Přečtěte si zajímavý článek:  Nemám ručitele ani zástavu a potřebuji peníze ihned

Za jak dlouho budete mít peníze k dispozici?

Od chvíle, kdy vyplníte jednoduchý online formulář a obdržíte zprávu se schválením vaší žádosti, uplyne jeden až čtyři dny, než budete mít půjčené finance plně k dispozici. Pokud si však zažádáte u společnosti Ferratum o druhou, třetí či jinou další půjčku, budete mít peníze už do hodiny na vašem bankovním účtu.