Currency Money Malaysian Sen

Skutečně rychle peníze bez registru

Abyste získali skutečně rychle peníze bez jakéhokoliv nahlížení do registrů dlužníku, musíte si buď sjednat velice výhodnou půjčku, nebo najít poskytovatele, který na něj nebude brát ohledy, anebo si zařídit kreditní kartu. My se nyní podíváme právě na třetí popsanou možnost.

MasterCard Standard od ČSOB

Velice výhodnou a poměrně snadno dostupnou kreditní kartu poskytuje ČSOB. Jedná se o kartu MasterCard Standard, která je naprosto nejlevnější možností kreditní karty u ČSOB vůbec. Platíte za ni pouze dvacet korun měsíčně, bezúročné období činí pětapadesát dnů a měsíční úroková sazba pro bezhotovostní platby i hotovostní výběry je stanovena ve výši 1,83 %.

Výhody kreditní karty MasterCard Standard

Jejími výhodami jsou dále možnosti pojištění si nákupu proti poškození nebo krádeži, a to na dobu celých šesti měsíců, prodloužení si záruky až o jeden rok na široký sortiment zboží, zdarma výběr hotovosti na pokladnách vybraných obchodníků a možnost vlastního Image karty. Co vás ale určitě zajímá, kolik si s touto kreditní kartou vlastně můžete půjčit? Přečerpat limit můžete do výše až 250 000 Kč, což naprosto stačí na nejnutnější platby, nákupy a jiné vydání. Peníze máte prostě vždy k dispozici na běžné i nečekané výdaje. Kreditní karta MasterCard Standard je již bezkontaktní, takže se při placení nebudete s ničím zdržovat. Taktéž můžete provádět běžné hotovostní i bezhotovostní operace na více než třech tisících obchodních místech České pošty. V neposlední řadě můžete využívat internetového bankovnictví, bez kterého se v dnešní době už prakticky nikdo neobejde.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez potvrzení o příjmu poptávka

Spousta výhod, jedna karta

Všechny výše popsané výhody se stále vztahují k jedné jediné kartě, k jednomu jedinému produktu ČSOB. Porouchá-li se vám například televize a jste-li majitelem kreditní karty MasterCard Standard, můžete využít možnosti nechat si opravu proplatit u ČSOB. Nastane-li horší scénář, tedy například úplné rozbití nebo odcizení televize, ČSOB vám uhradí celou jeho kupní cenu. Tato karta se tedy skutečně vyplatí!