Euro Banknotes The Currency In Poland

Tommy Stachi má půjčku pro každého

Za téměř deset let svého působení v českém finančnictví vyhověla již společnost Tommy Stachi, s.r.o. tisícům klientů. Obrátíte-li se na ni i vy, jistě budete také spokojeni. Bez účelu, bez ručitele, bez skrytých poplatků – to jsou základní charakteristiky všech půjček, které společnost nabízí.

Snadná půjčka

Půjčka se poskytuje ve výši 3 000 až 100 000 korun se splatností 12 – 18 měsíců, přičemž již při uzavření smlouvy zná klient konečnou sumu, kterou zaplatí, bude-li splácet řádně a včas. Při sjednávání půjčky se nenahlíží do registru dlužníků a půjčujete-li si opakovaně, můžete si splatnost půjčky prodloužit dokonce až na 24 měsíců.

Jak vyřídit půjčku

Půjčka od Tommy Stachi je dostupná skutečně pro každého – mohou o ni požádat zaměstnanci, živnostníci, ženy na mateřské dovolené, důchodci,… Pokud si nechcete půjčit více než 100 000 korun, nevyžaduje se žádné zajištění. Sami si přitom můžete zvolit, zda chcete půjčku čerpat v hotovosti na pobočce nebo si peníze necháte zaslat na svůj bankovní účet. Tommy Stachi vám půjčí peníze bez zdlouhavých byrokratických procesů, nezkoumá vaši úvěrovou historii, zajímá se jen o to, zda jste schopni splácet půjčku právě teď. Vyplňte online žádost na internetu a pak vyčkejte na kontakt. Rychlé a jednoduché.

Přečtěte si zajímavý článek:  3 důvody, proč byste si měli vzít půjčku

Politika společnosti

Tommy Stachi je úvěrová společnost, která se řídí zásadami zodpovědného půjčování, přistupuje ke svým klientům zodpovědně, korektně a individuálně, nezatěžuje je zbytečnou administrativou. Půjčka bez zbytečných poplatků, bez zajištění i bez nutnosti udávat účel čerpání je toho dostatečným důkazem.