Currency Cash Savings Business

Úvěr na cokoli

Nebankovní společnost Finmoney poskytuje úvěr na cokoli všem, kteří se dostali do nepředvídané situace a nutně potřebují půjčit peníze. Tato společnost půjčuje rychle a bez zbytečných formalit i bez nahlížení do registru dlužníků. Můžete si půjčit od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč.

Jak získat půjčku

K získání půjčky od Finmoney stačí vyplnit žádost na webových stránkách společnosti. Po vyplnění nezávazného formuláře, do kterého uvedete své telefonní číslo, se vám obchodní zástupce společnosti ozve a v případě, že nic nebude bránit tomu, abyste tento úvěr získali, obratem obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Pro vyřízení úvěru bude také nutné přiložit dva doklady totožnosti – např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list atp. Před vyřízením půjčky rozhodně neplatíte žádné poplatky.

Splácení půjčky

Poskytovatel půjčky Finmoney poskytuje půjčku bez ohledu na to, jestli máte záznam v registru dlužníku, svou půjčku musíte ale zaručit zástavou nemovitosti. Odhadce vaši nemovitost odhadne a na základě odhadní ceny je možné domluvit výši půjčky. Po zapsání zástavního práva do katastru nemovitostí vám budou ihned peníze připsány na účet, předem však můžete dostat zálohu v hotovosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Tommy Stachi má půjčku pro každého

V případě, že byste během splácení potřebovali s něčím poradit, můžete se kdykoli obrátit na finančního specialistu společnosti Finmoney. Je možné se dohodnout na prodloužení doby splatnosti, navýšení úvěru, odkladu splátky. Zkrátka v případě potíží je možné hledat společně řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.